28.02.2020 19:33
Navigation
Latest Articles
· Ratamaksun maksaneet...
· SSG Summer Match 201...
· SSG Speed Shotgun - ...
· SSG Summer Match 201...
· SSG Summer Match 201...
Random photos
 (Album: 2004 Haulikko PM)
Events
<< February 2020 >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

No events.

FAQ: SSG practical-jaosto
FAQ (Frequently Asked Questions) >SSG practical-jaosto
SSG Practicalin hallituksen jäsenet?
SSG Practicalin hallituksen jäsenet?
SSG practical-jaoston hallituksen kokoonpano

2017-2018:
Anssi Juutilainen
Matti Kivi
Mika Heino
Mika Riste
Seppo Nurmi
Teemu Rintala
Tommi Laitinen
Vesa Pulli
Weixiang He


Edelliset vuodet:

2014:
Antti Aapro - puheenjohtaja
Matti Kivi - sihteeri
Weixiang He - rahastonhoitaja
Stefan Borgström - ratamestari
Seppo Nurmi - kalustomestari
Mika Heino - kiväärivastaava
Pekka Pietikäinen- pistooli- ja revolverivastaava
Jari Aho - haulikkovastaava
Jani Kilpiä - viikkokisavastaava
Anssi Juutilainen -”-
Mika Riste - kilpailuorganisaattori
Pekka Karras - neuvonantaja
Jyri Tamminen - nettiyhteydet
Teemu Rintala
Vesa Pulli
Tomi Nyman
Tauno Kuitunen

2013:
· Puheenjohtaja Mika Heino / mika.heino~(a)~iki.fi
· Sihteeri Matti Kivi / matti.kivi~(a)~saunalahti.fi
· Rahastonhoitaja Weixiang He / wei~(a)~iki.fi
· Kilp.organisaattori Mika Riste / mika.riste~(a)~kolumbus.fi
· Viikkokisat Jani Kilpiä / jkilppari~(a)~gmail.com
· Ratamaestro Stefan Borgström / stefu.b~(a)~sci.fi
· Kalustomestari Seppo Nurmi / stnurmi~(a)~cc.hut.fi
· Rifles Teemu Rintala / t.rintala~(a)~puukaatuu.fi
· Handguns Pekka Pietikäinen / pekka.pietikainen~(a)~saunalahti.fi
· Shotguns Jari Aho / jari.aho~(a)~gmail.com
· Netti Jyri Tamminen / jyri.tamminen~(a)~mustalaatikko.org
· Jäsen Pekka Karras / pkarras1~(a)~welho.com
· Extra Anssi Juutilainen / anssi.juutilainen~(a)~gmail.com
· Extra Tauno Kuitunen / tauno.kuitunen~(a)~gmail.com

2012:
· Puheenjohtaja Pekka Karras / pkarras1~(a)~welho.com
· Sihteeri Matti Kivi / matti.kivi~(a)~saunalahti.fi
· Rahastonhoitaja Weixiang He / wei~(a)~iki.fi
· Kilp.organisaattori Mika Riste / mika.riste~(a)~kolumbus.fi
· Viikkokisat Jani Kilpiä / jkilppari~(a)~gmail.com
· Ratamaestro Stefan Borgström / stefu.b~(a)~sci.fi
· Kalustomestari Seppo Nurmi / stnurmi~(a)~cc.hut.fi
· Rifles Mika Heino / mika.heino~(a)~iki.fi
· Handguns Pekka Pietikäinen / pekka.pietikainen~(a)~saunalahti.fi
· Shotguns Jari Aho / jari.aho~(a)~gmail.com
· Netti Jyri Tamminen / jyri.tamminen~(a)~mustalaatikko.org
· Extra Anssi Juutilainen / anssi.juutilainen~(a)~gmail.com
· Extra Tauno Kuitunen / tauno.kuitunen~(a)~gmail.com


2011:
· Puheenjohtaja: Wilhelm Backlund
· Sihteeri: Mika Heino
· Jyri Tamminen
· Harri Suominen
· Vesa Pulli
· Timo Väisänen
· Matti Kivi
· Tauno Kuitunen
· Seppo Nurmi
· Stefan Borgström
· Jari Aho
· Matti Kiiveri
· Mika Riste
· Jyrki Kadenius
· Pekka Pietikäinen


2010:
· Puheenjohtaja: Wilhelm Backlund
· Sihteeri: Veli-Matti Järvinen
· Matti Kivi
· Vesa Pulli
· Timo Väisänen
· Mikko Kiiveri
· Jyrki Kadenius
· Jyri Tamminen
· Mika Riste
· Stefan Borgström
· Jukka Suominen
· Tauno Kuitunen
· Mika Heino


2009:
· Puheenjohtaja: Jarmo Kaartti
· Sihteeri: Veli-Matti Järvinen
· Matti Kivi
· Seppo Nurmi
· Vesa Pulli
· Wilhelm Backlund
· Timo Väisänen
· Mikko Kiiveri
· Jyrki Kadenius

2008:
· Puheenjohtaja: Jarmo Kaartti (uusi puheenjohtaja valitaan joka toinen vuosi)
· Sihteeri: Jukka Kilpiö
· Petri Syvänne
· Seppo Nurmi
· Vesa Pulli
· Pekka Pietikäinen
· Sakari Haapasalo
· Mikko Kiiveri
· Stefan Borgström
· Mika Riste
· Jyrki Kadenius
· Harri Suominen
· Timo Väisänen
· Jukka Suominen

2007:
· Puheenjohtaja: Ari Juselius (uusi puheenjohtaja valitaan joka toinen vuosi)
· Sihteeri: Jukka Kilpiö
· Steel vastaavat: Vesa Jumppanen ja Mika Riste
· IPSC kisavastaavat: Tommi Forsell ja Pieti Marjavaara
· Ratavastaavat: Seppo Nurmi ja Esa Andersson
· Koulutusvastaavat: Petri Syvänne ja Valtteri Laakso
Top
Login
Username

Password



Forgotten your password?
Request a new one here.
13,378,298 unique visits